Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Poděkování před volbami

Poděkování před volbamiMilí spoluobčané, chtěla bych se s Vámi jménem končícího Zastupitelstva obce Žďárek i jménem svým rozloučit.

Toto volební období bylo po všech stránkách výjimečné. Jeho větší část byla ovlivněna různými nařízeními spojenými s covidem. Ta zmařila spoustu tradičně pořádaných akcí a prakticky zastavila společenský život v obci. Na druhé straně bylo toto období spojeno s mimořádnými investicemi především do infrastruktury obce. Vybudovali jsme spojnici mezi hlavní silnicí a cestou do Zádrah, byla postavena cesta do Nového mlýna a nyní je před kolaudací 1.etapa chodníku. Kromě jiného mám radost z nového obecního znaku, zrestaurovaných božích muk, zrekonstruovaných laviček a spousty běžných oprav.  

Chod naší obce by nebyl možný bez řady z Vás. Děkuji za spolupráci hasičům, na které se může, tak jako já, budoucí starosta či starostka spolehnout, členkám Sokola, které sice necvičí, ale pomohou, knihovnici, jež si vzala na starost naše nejmenší. Samozřejmě děkuji zastupitelstvu za postřehy a snahu dobře rozhodnout, dále partě sekáčů, udržující naši vesnici. Zvláštní poděkování patří Jarušce, dobré duši našeho úřadu, a všem, kteří se zasloužili o zdárný průběh našich akcí.

Jak jste se mohli na kandidátce dočíst, ať již volby dopadnou jakkoli, dojde k obměně větší části zastupitelstva. Nepamatuji se v minulosti na tak radikální změnu, ale myslím, že na ni nastala doba. Pro mě už je neúnosné spojovat dvě na psychiku náročné práce a snad je to po 28 letech pochopitelné. Přeji budoucím zastupitelům vybrat ze svého středu takového starostu, který naši obec povede tak, aby se nám zde krásně žilo a abychom se do ní my i naše děti rádi vraceli, ať už budeme kdekoli.

 

Za OZ Iva Havlíková

 


Komentáře


  • 23. 9. 2022 21:35
    J
    Poděkování

    Krásně a od ❤️ napsané. I my věříme, že nové zastupitelstvo a starosta/starostka naváže a povede naši obec stejně dobře. Děkujeme za tolik let práce a trpělivosti ????????