Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Informace pro spoluobčany

Informace pro spoluobčanyMilí spoluobčané,

   Už je jasné, že nás čeká těžké období. Jak moc těžké a dlouhé bude, nikdo neví. Musíme se na něj připravit včas, dokud nejsou v našem okolí žádní nakažení.

   Jak je vidět, na stát se moc spoléhat nemůžeme. Jediné, co od něj zatím máme k dispozici, je dezinfekční tekutina na ruce, která určitě nestačí pro všechny. Po předchozí telefonické dohodě ji na požádání připravím před branku našeho domu do malé skleničky. Víte, jaká je situace s rouškami. Ty nejsou ani na ORP Turnov a musíme si je vyrábět sami. V případě, že ji nemáte, dejte vědět na číslo 724 185 077 – Iva Havlíková. Jestli jich naopak máte přebytek, nabídněte je na stejné telefonní číslo spoluobčanům. 

   Obecní úřad má vytipované občany, kteří patří do nejohroženější skupiny a potřebují pomoci. Většinou naštěstí mají svoji rodinu, která se o ně stará. Ale rodinní příslušníci mohou být v karanténě nebo nemocní. I v tomto případě se můžete obrátit na starostku, místostarostu či paní Pánkovou. Ti důchodci, kteří žijí sami, byli osloveni OÚ Žďárek s nabídkou pomoci.

   Prosím Vás, abyste v těchto dnech pravidelně sledovali stránky obce, kde jsou denně nové informace. Doufám, že společně s přispěním každého z nás tuto nelehkou dobu překonáme.

Komunikovat s námi můžete i prostřednictvím této stránky. Viz níže

 

Za OZ Iva Havlíková

 

Telefonní čísla:               Iva Havlíková – 724 185 077

                                       Michal Brych – 727 805 883

                                       Jaroslava Pánková – 725 930 770